ارزان شد! کره زمین گردون چرخشی چراغدار نمایش بزرگتر

کره زمین گردون چرخشی چراغدار

محصول جدید

این محصول در انبار موجود نیست

29,000 تومان بدون مالیات.

-10,000 تومان

39,000 تومان بدون مالیات.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

اطلاعات بیشتر

کره زمین چراغداری به قطر 14 سانتی متر که روی هر سطح صاف دیگر مانند شیشه، سنگ مرمر و چوب .. شروع به چرخیدن می کند. 

وسیله دکوری و تزئینی بسیار جالب و زیبا که اگر آنرا بر روی هر سطح صافی قرار دهید آرام آرام شروع به چرخیدن نموده و با وجود چراغ تغییر رنگ داخلی زیبایی خیره کننده ای را به معرض نمایش می گذارد

وجود آن بر روی هر میزی جذاب و چشم نواز خواهد بود. و توجه هر بیننده ای را به خود جلب خواهد نمود.

 

راهنمای استفاده : روش راه اندازی از این کره زمین چرخنده به این صورت میباشد که این کره از قسمت خط استوا قابل جدا شدن میباشد و میتوانید با کمی زحمت آنرا به دو نیم کره جدا کنید ، سپس داخل بخش پائینی دکمه روشن و خاموشی وجود دارد که با گذاشتن آن در حالت ON یعنی روشن چراغ LED رنگارنگ داخل کره روشن خواهد شد و شروع به تغییر رنگ به آرامی از رنگی به رنگ دیگر خواهد کرد ، این لامپ انرژی خود را از محفظه باتری سکه ای کنار دکمه تامین میکند که داخل آن وجود دارد ولی برای فعال کردن پایه چرخشی نیاز به باتری قلمی دارد که همانطور که خواهید دید در کنار دکمه محفظه مخصوص 1 عدد باتری قلمی وجود دارد که با گذاشتن باتری داخل جایگاه مربوطه پایه شروع به چرخیدن خواهد کرد.

اکنون میتوانید دوباره نیم کره ها را به هم وصل کنید و آنرا روی هر سطح صافی که دوست دارید بگذارید (باید کره را در مکان صاف و همواری مانند  شیشه، میز کار و ... قرار دهید و از قراردادن آن در سطوح ناهموار و مشبک خودداری کنید).

پایه گردون این کره حالت واشری سوراخدار دارد و شما میتوانید آنرا بر روی پایه های استوانه ای که با سایز داخلی این پایه هم سایز باشد نیز قرار دهید .

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

 

توجه : 

1-لطفا از انداختن یا افتادن این کره زمین مخصوصا از قسمت پایه گردونی بر روی سطوح سخت جلوگیری کنید چون ممکن است قطعات داخلی موتور آسیب ببینند.  

2-این کالا اسباب بازی نمی باشد و برای استفاده افراد زیر 12 سال توصیه نمیشود.

3-غیر قابل استفاده برای محیط های بیرونی و زیر باران و باد و ..

 

خصوصیات کره زمین گردون چراغدار بزرگ :

ظاهری بسیار شیک و زیبا

لامپ LED داخلی که زیبایی خاصی به کره زمین مخصوصا در محیطهای تاریک خواهد داد.

برق مورد نیاز: 

یک عدد باتری قلمی برای موتور چرخشی

یک عدد باتری سکه ای CR2032 برای لامپ(این باتری داخل محفظه موجود است)

قطر کره : 14 سانتی متر

 

اطلاعات فروش:

به دلیل استفاده از چرخ دنده پلاستیکی در قسمت موتور محرکه این کالا، چرخیدن کره به صورت قطع و وصلی و مقطعی انجام میگیرد و روان نیست و همچنین صدای چرخ دنده ها موقع چرخیدن کره زمین شنیده میشود (حتی از فاصله 2 الی 3 متری)